AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Alegere administrator .

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kedrick
Administrator
Administrator
avatar


Mesaje Mesaje : 25

Alegere administrator . Empty
MesajSubiect: Alegere administrator .   Alegere administrator . EmptyMier Iun 29, 2011 12:18 am

Acum , va rog sa alegeti administratorul care va ramane dintre :

Kedrick
PallMall =]

Imi pare rau dar nu pot sa ma inteleg cu acest admin , desii eu i-am zis sa termine cu vorbit urat dar nu termina .


Ultima editare efectuata de catre Kedrick in Mier Iun 29, 2011 12:33 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Kedrick
Administrator
Administrator
avatar


Mesaje Mesaje : 25

Alegere administrator . Empty
MesajSubiect: Re: Alegere administrator .   Alegere administrator . EmptyMier Iun 29, 2011 12:22 am

Imi pare rau eu ma retrag din comunitati asa de stricte !
Voi vreti sa rezolv toate bugurile , pallmall nici macar nu incearca si-mi zice mie sal rezolv ca ma da afara .
Eu nu m-am deconectat ca sa vad bugul de conectare deci pa !

Daca va convine sa mai raman admin , treaba voastra ma conectati daca nu papa exista 1000 de comunintati .

Sfat : pe viitor sa nu mai alegeti nume cu tutorials !
Sus In jos
Liquin2Twix
Administrator
Administrator
avatar


Mesaje Mesaje : 37

Alegere administrator . Empty
MesajSubiect: Re: Alegere administrator .   Alegere administrator . EmptyMier Iun 29, 2011 1:30 am

Deci acum ma bag eu !
PallMall =] lasa-l in pace , il las eu ca admin pe Kedrick cu trei conditii , sa se bage mai serios in communitate , sa mai aduca membrii , si sa fie activ in posturi si in moderare !!
Aceste conditii se vor desfasura timp de o saptamana .
Administratori , ii lasam adminul o saptamana , nici unul dintre voi nu il caracterizeaza si il necajeste cu diverse jigniri verbale si miercurea viitoare se va decide daca Kedrick ramane sau nu Administrator !

Subiect inchis , daca cineva mai deschide subiect pe tema asta ii dau personal ban permanent ! Asta nu e forum de palavrageala in continu !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Alegere administrator . Empty
MesajSubiect: Re: Alegere administrator .   Alegere administrator . Empty

Sus In jos
 
Alegere administrator .
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cos :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: